Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 18:00
GVVV-TEC
-
29-04 18:00
VVSB-Barendrecht
-
29-04 18:00
Jong Vitesse-Katwijk
-
29-04 15:30
AFC-HHC Hardenberg
-
29-04 15:30
Lienden-Jong AZ
-
29-04 15:00
Spakenburg-Kozakken Boys
-
29-04 15:00
Kon. HFC-Excelsior M
1-2
29-04 14:30
Jong FC Twente-De Treffers
4-1
23-04 14:30
De Treffers-Lienden
4-0
22-04 18:00
Katwijk-UNA
2-3
29-04 15:00
Spakenburg-Kozakken Boys
29-04 15:30
AFC-HHC Hardenberg
29-04 15:30
Lienden-Jong AZ
29-04 18:00
GVVV-TEC
29-04 18:00
VVSB-Barendrecht
29-04 18:00
Jong Vitesse-Katwijk
30-04 14:30
UNA-Jong Sparta Rot...
06-05 18:00
Barendrecht-AFC
06-05 18:00
Excelsior M-Jong Vitesse
06-05 18:00
Katwijk-GVVV
P
G
1.Jong AZ
72
31
2.Kozakken Boy...
51
31
3.De Treffers
50
32
4.GVVV
47
31
5.Katwijk
46
31
6.VVSB
46
31
7.Excelsior M
46
32
8.Jong Sparta ...
44
31
9.Barendrecht
43
31
P
G
10.Kon. HFC
42
32
11.TEC
41
31
12.Lienden
39
31
13.AFC
39
31
14.UNA
38
31
15.Spakenburg
34
31
16.Jong Vitesse
33
31
17.HHC Hardenbe...
32
31
18.Jong FC Twen...
22
32

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
Magreb '90-Juliana '31
0-4
23-04 14:30
OFC-Dongen
1-2
23-04 14:30
EVV-Westlandia
4-1
23-04 14:30
Jong Achilles'2...-HSC '21
3-5
23-04 14:30
Be Quick 1887-Jong De Graafsc...
5-1
23-04 14:00
OJC Rosmalen-HBS
1-5
23-04 14:00
Quick'20-Hercules
1-4
22-04 19:00
JVC Cuijk-UDI'19/Beter Be...
4-1
22-04 18:00
Jong FC Den Bos...-De Dijk
1-2
17-04 14:30
UDI'19/Beter Be...-HBS
2-0
30-04 14:00
Hercules-OJC Rosmalen
30-04 14:00
De Dijk-Be Quick 1887
30-04 14:00
Westlandia-JVC Cuijk
30-04 14:00
HBS-Magreb '90
30-04 14:00
Juliana '31-OFC
30-04 14:30
Dongen-EVV
30-04 14:30
UDI'19/Beter Be...-Quick'20
30-04 14:30
HSC '21-Jong FC Den Bos...
30-04 14:30
Jong De Graafsc...-Jong Achilles'2...
07-05 14:30
Magreb '90-OJC Rosmalen
P
G
1.De Dijk
77
31
2.Westlandia
67
31
3.Dongen
56
31
4.Hercules
53
31
5.Quick'20
52
31
6.Be Quick 188...
50
31
7.EVV
46
31
8.HSC '21
46
31
9.JVC Cuijk
44
31
P
G
10.OFC
42
31
11.HBS
40
31
12.OJC Rosmalen
39
31
13.Magreb '90
31
31
14.UDI'19/Beter...
28
31
15.Juliana '31
27
31
16.Jong De Graa...
27
31
17.Jong Achille...
27
31
18.Jong FC Den ...
24
31

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 15:00
SDV Barneveld-csv Apeldoorn
0-2
29-04 15:00
Urk-Eemdijk
2-2
29-04 14:30
NSC Nijkerk-SDC Putten
1-3
29-04 14:30
AZSV-Oranje Nassau
1-2
29-04 14:30
Excelsior'31-Genemuiden SC
3-0
29-04 14:30
asv Dronten-Sparta Nijkerk
0-3
29-04 14:30
ACV-DOVO
-
29-04 14:30
Staphorst-Flevo Boys
-
22-04 15:00
Sparta Nijkerk-Urk
1-0
22-04 15:00
csv Apeldoorn-Staphorst
1-3
29-04 14:30
ACV-DOVO
29-04 14:30
Staphorst-Flevo Boys
06-05 14:30
Sparta Nijkerk-Staphorst
06-05 14:30
DOVO-Urk
06-05 14:30
Eemdijk-AZSV
06-05 14:30
csv Apeldoorn-ACV
06-05 14:30
asv Dronten-Excelsior'31
06-05 14:30
Flevo Boys-SDC Putten
06-05 14:30
Oranje Nassau-SDV Barneveld
06-05 14:30
Genemuiden SC-NSC Nijkerk
P
G
1.ACV
58
27
2.DOVO
56
27
3.Staphorst
53
27
4.csv Apeldoor...
47
28
5.Genemuiden S...
42
28
6.SDC Putten
42
28
7.Excelsior'31
42
28
8.Sparta Nijke...
41
28
9.Eemdijk
41
28
P
G
10.AZSV
37
28
11.Urk
37
28
12.NSC Nijkerk
31
28
13.Oranje Nassa...
31
28
14.Flevo Boys
29
27
15.SDV Barnevel...
21
28
16.asv Dronten
11
28

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
RKAVV-Gemert
0-3
23-04 14:30
Blauw Geel'38/J...-Quick
3-2
23-04 14:30
DOSKO-DHC
1-4
23-04 14:30
Gestel-EHC/Heuts
2-5
23-04 14:30
Groene Ster-Halsteren
2-0
23-04 14:30
DESO/Van Der Ho...-Chevremont
5-2
23-04 14:00
Vlissingen-RKSV Nuenen
2-0
23-04 14:00
IFC-OSS'20
2-3
17-04 14:30
Halsteren-OSS'20
1-1
17-04 14:30
DESO/Van Der Ho...-Groene Ster
0-2
30-04 14:00
Quick-Vlissingen
30-04 14:00
DHC-Groene Ster
30-04 14:30
Gemert-Blauw Geel'38/J...
30-04 14:30
Halsteren-DOSKO
30-04 14:30
RKSV Nuenen-IFC
30-04 14:30
OSS'20-DESO/Van Der Ho...
30-04 14:30
EHC/Heuts-RKAVV
30-04 14:30
Chevremont-Gestel
07-05 14:30
RKAVV-Quick
07-05 14:30
Blauw Geel'38/J...-RKSV Nuenen
P
G
1.Blauw Geel'3...
60
27
2.Quick
48
27
3.OSS'20
45
27
4.Vlissingen
45
27
5.RKSV Nuenen
43
27
6.Halsteren
41
27
7.Gemert
37
27
8.DHC
37
27
9.IFC
34
27
P
G
10.Gestel
34
27
11.DESO/Van Der...
33
27
12.Groene Ster
31
27
13.RKAVV
29
27
14.EHC/Heuts
29
27
15.Chevremont
27
27
16.DOSKO
24
27

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 14:30
Barendrecht VR1-Ter Leede VR1
0-8
29-04 14:30
Wartburgia VR1-Saestum VR1
0-3
29-04 14:30
Woezik VR1-DTS Ede VR1
1-3
29-04 14:30
RKHVV VR1-Eldenia VR1
0-9
29-04 14:30
ADO Den Haag Vr...-RVVH VR1
3-0
29-04 14:30
Jong Telstar-Buitenveldert V...
0-3
08-04 17:15
Eldenia VR1-Saestum VR1
1-3
08-04 16:30
Buitenveldert V...-Wartburgia VR1
3-0
08-04 15:15
Ter Leede VR1-Jong Telstar
3-0
08-04 15:00
DTS Ede VR1-ADO Den Haag Vr...
0-1
06-05 14:30
Saestum VR1-Jong Telstar
06-05 14:30
Buitenveldert V...-Woezik VR1
06-05 14:30
RVVH VR1-Barendrecht VR1
06-05 14:30
Ter Leede VR1-ADO Den Haag Vr...
06-05 14:30
Eldenia VR1-Wartburgia VR1
06-05 14:30
DTS Ede VR1-RKHVV VR1
P
G
1.Ter Leede VR...
50
21
2.Buitenvelder...
49
21
3.ADO Den Haag...
43
21
4.Saestum VR1
32
21
5.DTS Ede VR1
31
21
6.Jong Telstar
31
21
7.Wartburgia V...
25
21
8.Barendrecht ...
24
21
9.RVVH VR1
23
21
P
G
10.Eldenia VR1
22
21
11.Woezik VR1
17
21
12.RKHVV VR1
12
21

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
26-04 20:00
Maarssen VR1-Someren VR1
3-3
25-04 20:00
SC 't Zand VR1-Victoria Boys V...
7-0
23-04 15:00
FC Eindhoven AV...-SV Venray VR1
3-1
23-04 14:00
Maarssen VR1-Buitenveldert V...
1-6
23-04 14:00
Fortuna Wormerv...-DSE VR1
2-2
23-04 14:00
Victoria Boys V...-SVO Fortuna'54 ...
1-7
23-04 12:00
Someren VR1-Kolping Boys VR...
0-0
23-04 12:00
Venlosche Boys ...-SC 't Zand VR1
0-4
23-04 11:45
Prinses Irene V...-Nuenen VR1
1-3
17-04 16:30
Nuenen VR1-FC Eindhoven AV...
1-4
30-04 12:00
Kolping Boys VR...-Maarssen VR1
30-04 14:00
SV Venray VR1-Someren VR1
30-04 14:00
Buitenveldert V...-DSE VR1
30-04 14:00
SVO Fortuna'54 ...-Prinses Irene V...
30-04 14:00
Nuenen VR1-Victoria Boys V...
30-04 14:00
SC 't Zand VR1-Fortuna Wormerv...
30-04 14:00
FC Eindhoven AV...-Venlosche Boys ...
07-05 14:00
Victoria Boys V...-Buitenveldert V...
07-05 14:00
Venlosche Boys ...-Kolping Boys VR...
07-05 14:00
Prinses Irene V...-SC 't Zand VR1
P
G
1.SC 't Zand V...
64
24
2.FC Eindhoven...
62
24
3.Fortuna Worm...
56
24
4.Prinses Iren...
41
24
5.Buitenvelder...
36
24
6.Nuenen VR1
36
24
7.SV Venray VR...
35
24
8.SVO Fortuna'...
33
24
9.DSE VR1
33
24
P
G
10.Maarssen VR1
33
24
11.Someren VR1
24
24
12.Kolping Boys...
20
24
13.Venlosche Bo...
11
24
14.Victoria Boy...
-2
24

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 16:45
PSV-Ajax
1-0
23-04 14:30
Sparta Rotterda...-ADO Den Haag
0-1
23-04 14:30
Vitesse-Feyenoord
0-2
23-04 12:30
FC Utrecht-Roda JC
1-0
22-04 20:45
Go Ahead Eagles-FC Groningen
2-3
22-04 19:45
AZ-FC Twente
2-1
22-04 19:45
PEC Zwolle-Heracles Almelo
1-2
22-04 18:30
N.E.C.-Excelsior
0-1
21-04 20:00
sc Heerenveen-Willem II
1-0
16-04 16:45
Ajax-sc Heerenveen
5-1
07-05 14:30
Ajax-Go Ahead Eagles
07-05 14:30
FC Groningen-PSV
07-05 14:30
FC Utrecht-Vitesse
07-05 14:30
N.E.C.-AZ
07-05 14:30
Roda JC-Willem II
07-05 14:30
Excelsior-Feyenoord
07-05 14:30
PEC Zwolle-sc Heerenveen
07-05 14:30
Heracles Almelo-ADO Den Haag
07-05 14:30
Sparta Rotterda...-FC Twente
14-05 14:30
ADO Den Haag-Excelsior
P
G
1.Feyenoord
79
32
2.Ajax
75
32
3.PSV
72
32
4.FC Utrecht
56
32
5.AZ
49
32
6.Vitesse
48
32
7.FC Twente
45
32
8.sc Heerenvee...
43
32
9.Heracles Alm...
40
32
P
G
10.FC Groningen
39
32
11.Willem II
36
32
12.ADO Den Haag
35
32
13.Excelsior
34
32
14.PEC Zwolle
32
32
15.Roda JC
30
32
16.Sparta Rotte...
28
32
17.N.E.C.
28
32
18.Go Ahead Eag...
23
32

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
28-04 20:00
De Graafschap-Achilles'29
3-3
28-04 20:00
NAC Breda-FC Oss
4-1
28-04 20:00
Jong PSV-Telstar
1-0
28-04 20:00
RKC Waalwijk-Fortuna Sittard
3-0
28-04 20:00
SC Cambuur-FC Eindhoven
4-1
28-04 20:00
FC Dordrecht-FC Emmen
0-4
28-04 20:00
FC Volendam-MVV
3-1
28-04 20:00
Helmond Sport-Almere City FC
1-1
28-04 20:00
VVV-Venlo-Jong Ajax
1-4
25-04 20:00
Jong FC Utrecht-FC Den Bosch
5-0
05-05 20:00
Jong Ajax-SC Cambuur
05-05 20:00
FC Den Bosch-FC Dordrecht
05-05 20:00
FC Emmen-Jong FC Utrecht
05-05 20:00
FC Eindhoven-Helmond Sport
05-05 20:00
Fortuna Sittard-FC Volendam
05-05 20:00
MVV-RKC Waalwijk
05-05 20:00
Telstar-VVV-Venlo
05-05 20:00
FC Oss-De Graafschap
05-05 20:00
Almere City FC-NAC Breda
05-05 20:00
Achilles'29-Jong PSV
P
G
1.VVV-Venlo
77
37
2.Jong Ajax
73
37
3.SC Cambuur
71
37
4.Jong PSV
66
37
5.FC Volendam
62
37
6.NAC Breda
61
37
7.Almere City ...
59
37
8.MVV
58
37
9.FC Emmen
55
37
P
G
10.RKC Waalwijk
53
37
11.FC Eindhoven
52
37
12.De Graafscha...
50
37
13.Helmond Spor...
48
37
14.FC Den Bosch
42
37
15.Telstar
40
37
16.FC Oss
38
37
17.Fortuna Sitt...
36
37
18.Jong FC Utre...
34
37
19.FC Dordrecht
24
37
20.Achilles'29
22
37

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 15:00
DVS '33 Ermelo-ODIN 59
-
29-04 15:00
Quick Boys-Jong Almere Cit...
0-3
29-04 15:00
ASWH-Capelle
4-1
29-04 15:00
Jong FC Groning...-IJsselmeervogel...
0-1
29-04 14:30
FC Lisse-ONS Boso Sneek
1-1
29-04 14:30
Rijnsburgse Boy...-VVOG
1-1
29-04 14:30
Stedoco-Huizen
1-1
29-04 14:30
Jong FC Volenda...-Rijnvogels
1-2
29-04 14:30
Harkemase Boys-Scheveningen
2-0
22-04 15:00
IJsselmeervogel...-FC Lisse
0-2
29-04 15:00
DVS '33 Ermelo-ODIN 59
06-05 14:30
VVOG-ODIN 59
06-05 14:30
Huizen-Quick Boys
06-05 14:30
IJsselmeervogel...-Jong FC Volenda...
06-05 14:30
Capelle-Harkemase Boys
06-05 14:30
FC Lisse-DVS '33 Ermelo
06-05 14:30
Rijnvogels-Rijnsburgse Boy...
06-05 14:30
Scheveningen-ASWH
06-05 14:30
Jong Almere Cit...-Stedoco
06-05 14:30
ONS Boso Sneek-Jong FC Groning...
P
G
1.IJsselmeervo...
64
32
2.FC Lisse
62
32
3.Rijnsburgse ...
55
32
4.ASWH
55
32
5.Jong FC Vole...
53
32
6.Scheveningen
53
32
7.Harkemase Bo...
45
32
8.DVS '33 Erme...
44
31
9.VVOG
44
32
P
G
10.Quick Boys
43
32
11.ONS Boso Sne...
40
32
12.Jong FC Gron...
39
32
13.Capelle
38
32
14.Jong Almere ...
35
32
15.Stedoco
32
32
16.ODIN 59
31
31
17.Rijnvogels
30
32
18.Huizen
27
32

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 14:30
FC Breukelen-Argon
2-2
29-04 14:30
Smitshoek-Ajax
3-1
29-04 14:30
Ter Leede-Zwaluwen
3-2
29-04 14:30
Swift-Spijkenisse
0-4
29-04 14:30
Achilles Veen-Hoek
2-3
29-04 14:30
RVVH-Sliedrecht
4-1
29-04 14:30
Noordwijk-sv DFS
4-0
22-04 14:30
sv DFS-Swift
1-3
22-04 14:30
Argon-Smitshoek
1-0
22-04 14:30
Hoek-RVVH
2-0
06-05 14:30
Argon-Ter Leede
06-05 14:30
Ajax-Jodan Boys
06-05 14:30
Zwaluwen-Swift
06-05 14:30
Spijkenisse-RVVH
06-05 14:30
Noordwijk-Achilles Veen
06-05 14:30
Sliedrecht-FC Breukelen
06-05 14:30
sv DFS-Smitshoek
13-05 14:30
Swift-Argon
13-05 14:30
Jodan Boys-Hoek
13-05 14:30
Smitshoek-Zwaluwen
P
G
1.Ter Leede
53
26
2.Spijkenisse
53
27
3.Achilles Vee...
50
26
4.Noordwijk
47
26
5.Swift
45
26
6.Ajax
42
26
7.Hoek
38
27
8.Jodan Boys
35
26
9.sv DFS
35
26
P
G
10.Argon
33
26
11.RVVH
33
26
12.Zwaluwen
26
26
13.Smitshoek
24
26
14.Sliedrecht
21
26
15.FC Breukelen
12
26

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 19:30
V.V. Heerenveen-MSC
-
23-04 14:30
Woezik-RKHVV
0-0
23-04 14:00
SDO-SJC
1-1
23-04 14:00
JOS/W'graafsmee...-Alverna
3-2
23-04 14:00
ADO '20-Hoogland
4-1
23-04 14:00
Bataven-Dieze West
3-0
23-04 14:00
Silvolde-V.V. Heerenveen
2-0
23-04 14:00
MSC-Hollandia
1-2
22-04 19:30
SWZ Boso Sneek-Meern De
0-2
17-04 14:30
Alverna-Dieze West
7-0
29-04 19:30
V.V. Heerenveen-MSC
30-04 14:00
Meern De-Silvolde
30-04 14:00
Hoogland-SDO
30-04 14:00
Hollandia-Woezik
30-04 14:00
SJC-ADO '20
30-04 14:00
RKHVV-JOS/W'graafsmee...
30-04 14:00
Dieze West-SWZ Boso Sneek
30-04 14:30
Alverna-Bataven
07-05 14:00
SDO-Meern De
07-05 14:00
JOS/W'graafsmee...-Dieze West
P
G
1.ADO '20
58
27
2.Woezik
52
27
3.SJC
50
27
4.Hollandia
48
27
5.Silvolde
48
27
6.Bataven
38
27
7.Meern De
36
27
8.SDO
36
27
9.SWZ Boso Sne...
35
27
P
G
10.RKHVV
35
27
11.MSC
33
27
12.JOS/W'graafs...
32
27
13.Hoogland
30
27
14.V.V. Heerenv...
29
27
15.Alverna
27
27
16.Dieze West
6
27

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
01-04 19:30
FC Twente-PSV
3-4
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
1-0
31-03 19:30
sc Heerenveen-PEC Zwolle
4-0
31-03 19:30
Telstar-Achilles'29
1-2
25-03 18:30
ADO Den Haag-FC Twente
0-2
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
4-3
24-03 19:30
PSV-Ajax
1-0
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
5-0
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
6-1
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
2-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ajax
54
21
2.FC Twente
43
21
3.PSV
39
21
4.ADO Den Haag
39
21
5.Telstar
22
21
6.sc Heerenvee...
18
21
7.Achilles'29
16
21
8.PEC Zwolle
9
21

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 14:30
SSS VR1-VIOD VR1
7-0
29-04 14:30
HTC VR1-Stedoco VR1
3-1
29-04 14:30
IJzendijke VR1-Ter Leede VR2
2-1
29-04 14:30
Jong PEC Zwolle-Be Quick'28 VR1
0-1
29-04 14:30
Heerenveen VR1-RCL VR1
1-0
29-04 14:30
Sporting 70 VR1-Oranje Nassau V...
1-3
22-04 15:00
SSS VR1-Oranje Nassau V...
2-1
22-04 14:30
VIOD VR1-Heerenveen VR1
1-1
08-04 15:00
Be Quick'28 VR1-SSS VR1
0-5
08-04 15:00
IJzendijke VR1-Heerenveen VR1
1-0
06-05 14:30
RCL VR1-SSS VR1
06-05 14:30
Ter Leede VR2-Jong PEC Zwolle
06-05 14:30
Stedoco VR1-Sporting 70 VR1
06-05 14:30
Be Quick'28 VR1-IJzendijke VR1
06-05 14:30
Oranje Nassau V...-Heerenveen VR1
06-05 14:30
VIOD VR1-HTC VR1
P
G
1.RCL VR1
48
21
2.SSS VR1
41
21
3.Jong PEC Zwo...
38
21
4.Stedoco VR1
29
21
5.VIOD VR1
29
21
6.IJzendijke V...
28
21
7.Oranje Nassa...
26
21
8.Heerenveen V...
26
21
9.Be Quick'28 ...
26
21
P
G
10.Ter Leede VR...
23
21
11.Sporting 70 ...
19
21
12.HTC VR1
19
21