Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 18:00
Spakenburg-Katwijk
1-2
13-05 18:00
GVVV-Jong Sparta Rot...
2-5
13-05 18:00
AFC-Excelsior M
3-1
13-05 18:00
Kon. HFC-Jong FC Twente
0-1
13-05 18:00
VVSB-TEC
2-2
13-05 18:00
UNA-HHC Hardenberg
1-2
13-05 18:00
Lienden-Kozakken Boys
2-0
13-05 18:00
Jong Vitesse-De Treffers
2-2
13-05 18:00
Jong AZ-Barendrecht
2-2
06-05 18:00
Barendrecht-AFC
1-4

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Jong AZ
76
34
2.Kozakken Boy...
57
34
3.Katwijk
55
34
4.De Treffers
54
34
5.Excelsior M
49
34
6.Lienden
48
34
7.Jong Sparta ...
47
34
8.Barendrecht
47
34
9.VVSB
47
34
P
G
10.GVVV
47
34
11.AFC
45
34
12.TEC
45
34
13.Kon. HFC
42
34
14.HHC Hardenbe...
41
34
15.UNA
41
34
16.Spakenburg
37
34
17.Jong Vitesse
34
34
18.Jong FC Twen...
25
34

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
14-05 14:00
Hercules-OFC
4-0
14-05 14:00
De Dijk-Magreb '90
2-4
14-05 14:00
Westlandia-UDI'19/Beter Be...
9-3
14-05 14:00
HBS-Jong FC Den Bos...
0-4
14-05 14:00
Dongen-JVC Cuijk
2-0
14-05 14:00
OJC Rosmalen-Be Quick 1887
0-3
14-05 14:00
Juliana '31-Jong Achilles'2...
4-1
14-05 14:00
HSC '21-EVV
2-2
14-05 14:00
Jong De Graafsc...-Quick'20
5-3
07-05 14:30
Magreb '90-OJC Rosmalen
2-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.De Dijk
83
34
2.Westlandia
74
34
3.Dongen
65
34
4.Hercules
60
34
5.Quick'20
54
34
6.Be Quick 188...
53
34
7.HSC '21
48
34
8.EVV
47
34
9.HBS
46
34
P
G
10.OFC
44
34
11.JVC Cuijk
44
34
12.OJC Rosmalen
40
34
13.Jong De Graa...
36
34
14.Magreb '90
35
34
15.Juliana '31
34
34
16.Jong FC Den ...
30
34
17.UDI'19/Beter...
30
34
18.Jong Achille...
27
34

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 14:30
Excelsior'31-Sparta Nijkerk
3-3
13-05 14:30
Staphorst-DOVO
2-3
13-05 14:30
NSC Nijkerk-Eemdijk
3-1
13-05 14:30
Urk-csv Apeldoorn
1-3
13-05 14:30
SDV Barneveld 1-asv Dronten 1
3-1
13-05 14:30
AZSV-Flevo Boys 1
1-3
13-05 14:30
ACV-Oranje Nassau 1
1-0
13-05 14:30
SDC Putten-Genemuiden SC
2-5
06-05 14:30
Oranje Nassau 1-SDV Barneveld 1
1-1
06-05 14:30
Genemuiden SC-NSC Nijkerk
0-3

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.ACV
65
30
2.DOVO
60
30
3.Staphorst
53
30
4.csv Apeldoor...
51
30
5.Excelsior'31
46
30
6.Genemuiden S...
45
30
7.Sparta Nijke...
45
30
8.SDC Putten
45
30
9.Eemdijk
42
30
P
G
10.AZSV
38
30
11.Urk
38
30
12.NSC Nijkerk
37
30
13.Flevo Boys 1
35
30
14.Oranje Nassa...
32
30
15.SDV Barnevel...
25
30
16.asv Dronten ...
11
30

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
14-05 14:30
RKSV Nuenen-RKAVV
0-2
14-05 14:30
IFC-Blauw Geel'38/J...
1-3
14-05 14:30
OSS'20-Vlissingen
0-0
14-05 14:30
EHC/Heuts-DOSKO 1
2-0
14-05 14:30
Gemert-Gestel
9-1
14-05 14:30
Quick-Groene Ster
0-1
14-05 14:30
Halsteren-Chevremont 1
2-0
14-05 14:30
DHC-DESO/Van Der Ho...
3-3
07-05 14:30
RKAVV-Quick
1-4
07-05 14:30
Gestel-DHC
1-7

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Blauw Geel'3...
65
30
2.Quick
54
30
3.OSS'20
49
30
4.Vlissingen
49
30
5.Halsteren
47
30
6.RKSV Nuenen
45
30
7.DHC
44
30
8.Gemert
41
30
9.Groene Ster
37
30
P
G
10.IFC
35
30
11.RKAVV
35
30
12.EHC/Heuts
35
30
13.DESO/Van Der...
34
30
14.Gestel
34
30
15.Chevremont 1
33
30
16.DOSKO 1
27
30

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
06-05 14:30
Saestum VR1-Jong Telstar
7-1
06-05 14:30
Buitenveldert V...-Woezik VR1
3-0
06-05 14:30
RVVH VR1-Barendrecht VR1
1-3
06-05 14:30
Ter Leede VR1-ADO Den Haag Vr...
3-1
06-05 14:30
Eldenia VR1-Wartburgia VR1
2-6
06-05 14:30
DTS Ede VR1-RKHVV VR1
4-1
29-04 14:30
Barendrecht VR1-Ter Leede VR1
0-8
29-04 14:30
Wartburgia VR1-Saestum VR1
0-3
29-04 14:30
Woezik VR1-DTS Ede VR1
1-3
29-04 14:30
RKHVV VR1-Eldenia VR1
0-9

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ter Leede VR...
53
22
2.Buitenvelder...
52
22
3.ADO Den Haag...
43
22
4.Saestum VR1
35
22
5.DTS Ede VR1
34
22
6.Jong Telstar
31
22
7.Wartburgia V...
28
22
8.Barendrecht ...
27
22
9.RVVH VR1
23
22
P
G
10.Eldenia VR1
22
22
11.Woezik VR1
17
22
12.RKHVV VR1
12
22

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
07-05 14:00
Maarssen VR1-FC Eindhoven AV...
0-9
07-05 14:00
Someren VR1-Nuenen VR1
4-0
07-05 14:00
DSE VR1-SVO Fortuna'54 ...
1-4
07-05 14:00
Prinses Irene V...-SC 't Zand VR1
1-2
07-05 14:00
Victoria Boys V...-Buitenveldert V...
2-6
07-05 14:00
Fortuna Wormerv...-SV Venray VR1
3-0
07-05 14:00
Venlosche Boys ...-Kolping Boys VR...
0-2
30-04 14:00
Buitenveldert V...-DSE VR1
0-3
30-04 14:00
SC 't Zand VR1-Fortuna Wormerv...
1-1
30-04 14:00
Nuenen VR1-Victoria Boys V...
11-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.FC Eindhoven...
68
26
2.SC 't Zand V...
68
26
3.Fortuna Worm...
60
26
4.Prinses Iren...
41
26
5.SVO Fortuna'...
39
26
6.Nuenen VR1
39
26
7.Buitenvelder...
39
26
8.SV Venray VR...
38
26
9.DSE VR1
36
26
P
G
10.Maarssen VR1
33
26
11.Someren VR1
27
26
12.Kolping Boys...
26
26
13.Venlosche Bo...
11
26
14.Victoria Boy...
-2
26

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
14-05 14:30
ADO Den Haag-Excelsior
4-1
14-05 14:30
AZ-FC Utrecht
2-3
14-05 14:30
Feyenoord-Heracles Almelo
3-1
14-05 14:30
FC Twente-FC Groningen
3-5
14-05 14:30
PSV-PEC Zwolle
4-1
14-05 14:30
sc Heerenveen-N.E.C.
0-2
14-05 14:30
Vitesse-Roda JC
2-0
14-05 14:30
Willem II-Ajax
1-3
14-05 14:30
Go Ahead Eagles-Sparta Rotterda...
1-3
07-05 14:30
Ajax-Go Ahead Eagles
4-0

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Feyenoord
82
34
2.Ajax
81
34
3.PSV
76
34
4.FC Utrecht
62
34
5.Vitesse
51
34
6.AZ
49
34
7.FC Twente
45
34
8.FC Groningen
43
34
9.sc Heerenvee...
43
34
P
G
10.Heracles Alm...
43
34
11.ADO Den Haag
38
34
12.Excelsior
37
34
13.Willem II
36
34
14.PEC Zwolle
35
34
15.Sparta Rotte...
34
34
16.N.E.C.
34
34
17.Roda JC
33
34
18.Go Ahead Eag...
23
34

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
05-05 20:00
FC Oss-De Graafschap
2-1
05-05 20:00
FC Emmen-Jong FC Utrecht
0-3
05-05 20:00
Almere City FC-NAC Breda
0-2
05-05 20:00
Achilles'29-Jong PSV
1-5
05-05 20:00
MVV-RKC Waalwijk
1-1
05-05 20:00
Jong Ajax-SC Cambuur
2-1
05-05 20:00
FC Den Bosch-FC Dordrecht
1-0
05-05 20:00
Fortuna Sittard-FC Volendam
3-0
05-05 20:00
FC Eindhoven-Helmond Sport
2-2
05-05 20:00
Telstar-VVV-Venlo
1-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.VVV-Venlo
80
38
2.Jong Ajax
76
38
3.SC Cambuur
71
38
4.Jong PSV
69
38
5.NAC Breda
64
38
6.FC Volendam
62
38
7.MVV
59
38
8.Almere City ...
59
38
9.FC Emmen
55
38
P
G
10.RKC Waalwijk
54
38
11.FC Eindhoven
53
38
12.De Graafscha...
50
38
13.Helmond Spor...
49
38
14.FC Den Bosch
45
38
15.FC Oss
41
38
16.Telstar
40
38
17.Fortuna Sitt...
39
38
18.Jong FC Utre...
37
38
19.FC Dordrecht
24
38
20.Achilles'29
19
38

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 15:00
Stedoco-VVOG
2-0
13-05 15:00
ODIN 59-Huizen
2-4
13-05 15:00
Quick Boys-IJsselmeervogel...
0-1
13-05 15:00
Rijnsburgse Boy...-Capelle
4-3
13-05 15:00
Jong FC Groning...-FC Lisse
1-0
13-05 15:00
Harkemase Boys-Rijnvogels
1-3
13-05 15:00
DVS '33 Ermelo-Scheveningen
2-0
13-05 15:00
ASWH-Jong Almere Cit...
3-2
13-05 15:00
Jong FC Volenda...-ONS Boso Sneek
2-1
06-05 14:30
FC Lisse-DVS '33 Ermelo
3-0

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.IJsselmeervo...
70
34
2.FC Lisse
65
34
3.Rijnsburgse ...
61
34
4.ASWH
58
34
5.Scheveningen
56
34
6.Jong FC Vole...
56
34
7.DVS '33 Erme...
48
34
8.Jong FC Gron...
45
34
9.Harkemase Bo...
45
34
P
G
10.VVOG
44
34
11.Quick Boys
43
34
12.Capelle
41
34
13.ONS Boso Sne...
40
34
14.Jong Almere ...
38
34
15.ODIN 59
35
34
16.Stedoco
35
34
17.Huizen
33
34
18.Rijnvogels
33
34

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 14:30
Swift-Argon
2-1
13-05 14:30
Jodan Boys-Hoek
3-0
13-05 14:30
Smitshoek-Zwaluwen
1-4
13-05 14:30
RVVH-Ajax
2-3
13-05 14:30
Ter Leede-Sliedrecht
4-2
13-05 14:30
Achilles Veen-sv DFS
5-2
13-05 14:30
FC Breukelen-Noordwijk
1-2
06-05 14:30
Argon-Ter Leede
2-1
06-05 14:30
Ajax-Jodan Boys
2-4
06-05 14:30
Zwaluwen-Swift
2-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Spijkenisse
56
28
2.Ter Leede
56
28
3.Noordwijk
53
28
4.Achilles Vee...
53
28
5.Swift
49
28
6.Ajax
45
28
7.Jodan Boys
41
28
8.Hoek
38
28
9.sv DFS
38
28
P
G
10.Argon
36
28
11.RVVH
33
28
12.Zwaluwen
30
28
13.Sliedrecht
24
28
14.Smitshoek
24
28
15.FC Breukelen
12
28

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
14-05 14:00
Meern De-Bataven
5-1
14-05 14:00
Hoogland-V.V. Heerenveen
1-2
14-05 14:00
Hollandia-SDO
0-0
14-05 14:00
SJC-Silvolde
3-0
14-05 14:00
Alverna 1-ADO '20
4-2
14-05 14:00
RKHVV-MSC
2-2
14-05 14:00
Dieze West-Woezik
1-4
14-05 14:00
SWZ Boso Sneek-JOS/W'graafsmee...
4-0
07-05 14:00
SDO-Meern De
1-3
07-05 14:00
JOS/W'graafsmee...-Dieze West
9-1

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.ADO '20
64
30
2.Woezik
55
30
3.SJC
53
30
4.Hollandia
53
30
5.Silvolde
49
30
6.Meern De
45
30
7.SWZ Boso Sne...
41
30
8.SDO
40
30
9.V.V. Heerenv...
38
30
P
G
10.Bataven
38
30
11.MSC
37
30
12.RKHVV
37
30
13.Alverna 1
36
30
14.JOS/W'graafs...
36
30
15.Hoogland
33
30
16.Dieze West
6
30

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
01-04 19:30
FC Twente-PSV
3-4
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
1-0
31-03 19:30
sc Heerenveen-PEC Zwolle
4-0
31-03 19:30
Telstar-Achilles'29
1-2
25-03 18:30
ADO Den Haag-FC Twente
0-2
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
4-3
24-03 19:30
PSV-Ajax
1-0
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
5-0
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
6-1
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
2-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ajax
54
21
2.FC Twente
43
21
3.PSV
39
21
4.ADO Den Haag
39
21
5.Telstar
22
21
6.sc Heerenvee...
18
21
7.Achilles'29
16
21
8.PEC Zwolle
9
21

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
06-05 14:30
RCL VR1-SSS VR1
2-3
06-05 14:30
Stedoco VR1-Sporting 70 VR1
3-1
06-05 14:30
Be Quick'28 VR1-IJzendijke VR1
1-0
06-05 14:30
Oranje Nassau V...-Heerenveen VR1
2-5
06-05 14:30
VIOD VR1-HTC VR1
2-1
06-05 12:30
Ter Leede VR2-Jong PEC Zwolle
1-1
06-05 12:30
Ter Leede VR2-Jong PEC Zwolle
1-1
29-04 14:30
SSS VR1-VIOD VR1
7-0
29-04 14:30
HTC VR1-Stedoco VR1
3-1
29-04 14:30
IJzendijke VR1-Ter Leede VR2
2-1

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.RCL VR1
48
22
2.SSS VR1
44
22
3.Jong PEC Zwo...
39
22
4.Stedoco VR1
32
22
5.VIOD VR1
32
22
6.Heerenveen V...
29
22
7.Be Quick'28 ...
29
22
8.IJzendijke V...
28
22
9.Oranje Nassa...
26
22
P
G
10.Ter Leede VR...
24
22
11.Sporting 70 ...
19
22
12.HTC VR1
19
22